AC Adviseurs

AC Adviseurs

10

Subsidies kunnen u helpen om sneller of beter uw doelen te bereiken. Voor de meest uiteenlopende onderwerpen bestaat er wel een subsidieregeling. Hoe weet u of u de mogelijkheden van subsidies ook optimaal benut? En waarom zou u het zelf willen doen? AC Adviseurs is een allround adviesbureau dat u ondersteuning biedt van eerste idee tot en met de ontwikkeling en realisatie van uw subsidieproject. Wij kunnen u veel werk uit handen nemen als het gaat om het signaleren, het daadwerkelijk benutten en beheren van uw subsidiemogelijkheden. Er is ons alles aan gelegen dat uw subsidieproject voor 100% slaagt. Onze aanpak is daarbij gericht op het maximaliseren van de subsidie opbrengsten tegen minimale risico’s voor u en eventueel betrokken partners. Zie voor meer informatie: www.acadviseurs.nl

E-mailadres
info@acadviseurs.nl
Website
https://www.acadviseurs.nl/
Adres
Abe Lenstra Boulevard 52-4
Woonplaats
Heerenveen
Telefoonnummer
0513 648854

Adviseurs

Douwe Sjoerd Sijbrandij

E-mailadres
douwe.sjoerd.sijbrandij@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Germen Nuis

E-mailadres
germen.nuis@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Lars Amels

E-mailadres
lars.amels@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Maud van Zanten

E-mailadres
maud.van.zanten@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Liesanne Veenstra

E-mailadres
liesanne.veenstra@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Martine Koonstra

E-mailadres
martine.koonstra@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Marianne Schutter

E-mailadres
marianne.schutter@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Mathijs Slomp

E-mailadres
mathijs.slomp@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Arjen Koomen

E-mailadres
arjen.koomen@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854

Wietse van Koeveringe

E-mailadres
wietse.van.koeveringe@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
05136448854

Anco Buning

E-mailadres
anco.buning@acadviseurs.nl
Telefoonnummer
0513648854
Christina Van de Wetering

Christina van de Wetering

Green Planet

10

07-09-2020

Inmiddels hebben we al geruime tijd ervaring met AC Adviseurs, dit naar volle tevredenheid in zowel advies alsook begeleiding van het gehele subsidie-traject. Topkwaliteit!

+